Materiály k ergometrii

Naše společnost se dlouhodobě věnuje vzdělávání firem a jejich zaměstnanců v oblasti péče o duševní zdraví. K této problematice přistupujeme velmi komplexně, a to i z pohledu řízení rizik pro bezpečnost práce.

Z tohoto důvodu se zabýváme též oblastí spánku (viz naše specializované školení) a spánkové hygieny. Celkem 29 % populace totiž trpí středně vážnou ospalostí, která ovlivňuje úsudek, paměť, ale i rizikovost chování podobně jako třeba intoxikace alkoholem. Zatímco však alkohol v krvi má firma možnost kontrolovat a měřit, nevyspání nikoliv. Nejde tak spolehlivě zjistit, který dělník nebo manažer, je při výkonu své práce výrazně negativně ovlivněn např. akutním nevyspáním nebo nediagnostikovanou poruchou spánku.

V následující přednášce se proto můžete podívat na to, jak vypadá část takového školení o spánku, a to konkrétně ta obsahující přesné návody, co i vy sami můžete udělat pro to, abyste v následujících dnech zlepšili kvalitu svého spánku.

Záznam části online školení najdete zde.

Absolventi školení také obdrží následující leták, který mohou pak používat každý den.

Kontakt

Chcete takové školení k sobě do firmy? Neváhejte nás kontaktovat na mailu martin.zikmund@nitana.cz, nebo prostřednictvím formuláře níže.