Válka na Ukrajině

Válka na Ukrajině vyvolala v řadě lidí velmi silné úzkosti. Pomáháme vašim zaměstnancům tyto úzkosti zvládnout, jak individuálně, tak formou týmových či celofiremních školení.

Jak překonat strach z války

Současná situace ohledně Ukrajiny řadu lidí paralyzuje. Trpí úzkostmi, poruchami koncentrace a pozornosti, poruchami spánku i výkyvy nálad. Často si myslí, že jsou jediní, kdo tím trpí, což jejich utrpení ještě zhoršuje. Mnohým z nás tato situace vrátila i ne zrovna příjemné vzpomínky na minulost naší země. Jak si poradit se strachem a nežádoucími myšlenkami, které nám berou spánek i svobodu? Jak se odtrhnout od neustálého sledování válečného zpravodajství? Co můžeme dělat pro to, aby nám obsah našeho dne a myšlenek nediktoval někdo jiný?

Současná situace má radikální negativní dopady na životy (a tím i pracovní výkony) velké části zaměstnanců. Dlouhodobé dopady při neřešení akutní stresové reakce pak budou ještě horší. Pomozte svým zaměstnancům (a tím i své firmě) vrátit jim zpět kontrolu nad svým duševním zdravím.

Co se účastníci naučí

  • Jak zvládat úzkosti
  • Jak moci zase spát celou noc
  • Jak omezit strach z války
  • Jak zlepšit péči o sebe a moci žít svůj život dál

Jak školení probíhá

Školení Jak překonat strach z války je určeno pro všechny pracovníky, kteří vnímají dopady současné situace na svůj pracovní i soukromý život, svůj spánek a svoje psychické a fyzické zdraví. Je ideální zejména pro ty firmy, jichž se současná situace nějak dotýká, ať už kvůli vyššímu podílu pracovníků náhle trpícími návaly úzkostí či panickými ataky, či významnějšímu podílů zaměstnanců z Ukrajiny, Ruska či Běloruska,

Školení je připraveno na 1,5 až 2 hodiny + prostor pro individuální otázky. Je možné ho ale také přizpůsobit na míru aktuálním potřebám firmy nebo týmu. Školení je vhodné i pro online formu. V případě potřeby je možné školení rozšířit na celodenní workshop doplněný o komplexní výčet technik pro zlepšení spánku, včetně vědecky ověřených doporučení ohledně stravy a fyzického pohybu, i o individuální konzultace.

Pro své zaměstnance můžete také zdarma použít naši volně dostupnou přednášku na YouTube Válka a strach.

Reference